packshot bejbi

Test ciążowy Bejbi płytkowy

Test do samodzielnego wykonania w warunkach domowych. Czułość analityczna – 20 mIU/ml. Dokładność ponad 99%, Wygoda – możliwość wykonania o każdej porze, szybki wynik już po 1 minucie. Czułość diagnostyczna – 100%. Swoistość diagnostyczna 100%. Czułość i swoistość testu została sprawdzona na 400 próbkach zgodnie z międzynarodową normą WHO3.

packshot bejbi

Test ciążowy Bejbi Super Czuły płytkowy

Test do samodzielnego wykonania w warunkach domowych. Czułość analityczna – 10 mIU/ml. Dokładność ponad 99%. Zdolny do wykrycia wczesnej ciąży. Został zaprojektowany tak, by wykrywać bardzo niskie stężenie hormonu HCG. Czułość diagnostyczna – 100%. Swoistość diagnostyczna 100%. Czułość i swoistość testu została sprawdzona na 900 próbkach zgodnie z międzynarodową normą WHO4.

packshot bejbi strumieniowy

Test ciążowy Bejbi Strumieniowy

Test do samodzielnego wykonania w każdych warunkach. Posiada czułość analityczną 20 mIU/ml. Nie wymaga zbierania moczu, można stosować o każdej porze dnia, bardzo wygodny, podaje wynik już w ciągu 1 minuty. Czułość diagnostyczna – 100%. Swoistość diagnostyczna 100%. Czułość i swoistość testu została sprawdzona na 900 próbkach zgodnie z międzynarodową normą WHO4.

packshot ovu

Test owulacyjny OVU Super Czuły, paskowy 5 sztuk

Szybki test do jakościowego wykrywania hormonu luteinizującego (LH) w moczu w celu przewidywania czasu owulacji. Czułość analityczna 25 mlU/ml. Wysoka czułość, precyzyjny wynik, 99% dokładności, zwiększa szanse na zajście w ciążę. Czułość diagnostyczna – 100%. Swoistość diagnostyczna 100%. Czułość i swoistość testu została sprawdzona na 900 próbkach zgodnie z międzynarodową normą WHO4.


×