Bejbi Super Czuły test ciążowy płytkowy
Testy Diagnostyczne

Testy ciążowe z serii Milapharm Home Check są odpowiednie dla wszystkich kobiet, które chcą szybko, łatwo i bezpiecznie zweryfikować obecność ciąży

Bejbi Super Czuły test ciążowy płytkowy

Test do samodzielnego wykonania w warunkach domowych.

Zdolny do wykrycia wczesnej ciąży. Został zaprojektowany tak, by wykrywać bardzo niskie stężenie hormonu HCG.

Czułość analityczna – 10 mIU/ml.
Dokładność ponad 99%.
Czułość diagnostyczna – 100%.
Swoistość diagnostyczna 100%.
Czułość i swoistość testu została sprawdzona na 900 próbkach zgodnie z międzynarodową normą WHO4.
Wynik w ciągu 5 minut.

DO CZEGO SŁUŻY BADANIE NISKIEGO POZIOMU hormonu HCG?

Test ciążowy Bejbi Super Czuły pozwala na wczesne wykrycie stężenia hormonu hCG w moczu, aby pomóc kobietom w ocenie możliwego stanu ciąży.

DLACZEGO SUPER CZUŁY?

W pierwszych fazach ciąży zapłodnione jajo przenoszone jest z jajowodów do macicy, gdzie po około siedmiu dniach zagnieżdża się w błonie śluzowej ściany macicy. W tej fazie tkanka, która ostatecznie utworzy łożysko, zaczyna wytwarzać ludzką gonadotropinę kosmówkową, znaną również jako hormon hCG, jest ona niezbędna do rozwoju i kontynuacji ciąży.
Wczesne pojawienie się i szybki wzrost stężenia hormonu hCG w moczu sprawiają, że jest to doskonały marker potwierdzający początek ciąży.

KTO KORZYSTA Z TESTU CIĄŻOWEGO SUPER CZUŁEGO?

Test ciążowy Bejbi Super Czuły jest odpowiedni dla wszystkich kobiet, które chcą w prosty, szybki i bezpieczny sposób zweryfikować obecność ciąży.

JAK DZIAŁA TEST CIĄŻOWY SUPER CZUŁY?

Test konkretnie identyfikuje hormon hCG i ujawnia, czy stężenie tego hormonu w moczu jest równe lub większe niż 10 mIU/ml.

KIEDY NALEŻY WYKONAĆ TEST CIĄŻOWY SUPER CZUŁY?

Test można przeprowadzić po 6-ciu dniach od momentu zapłodnienia, chociaż wskazane jest wykonanie go dopiero dzień po terminie spodziewanej miesiączki, o dowolnej porze dnia, zaleca się użycie pierwszego moczu rano (eliminując pierwszy strumień) jako bardziej skoncentrowanego.

CO ZAWIERA?

Kopertka foliowa zawierająca 1 test oraz zakraplacz
Instrukcja użytkowania wyrobu