Bejbi test ciążowy płytkowy
Testy Diagnostyczne

Testy ciążowe z serii Milapharm Home Check są odpowiednie dla wszystkich kobiet, które chcą szybko, łatwo i bezpiecznie zweryfikować obecność ciąży

Bejbi test ciążowy płytkowy

Test do samodzielnego wykonania w warunkach domowych.

Czułość analityczna – 20 mIU/ml.
Dokładność ponad 99%,
Czułość diagnostyczna – 100%.
Swoistość diagnostyczna 100%.
Czułość i swoistość testu została sprawdzona na 400 próbkach zgodnie z międzynarodową normą WHO3.

DO CZEGO SŁUŻY BADANIE hormonu hCG?

Test ciążowy Bejbi płytkowy monitoruje stężenie hormonu hCG w moczu w celu weryfikacji możliwej ciąży. Idealny dla wszystkich kobiet, które planują ciążę.

CZYM JEST HORMON hCG?

We wczesnych stadiach ciąży zapłodnione jajo jest transportowane z jajowodów do macicy, gdzie po około siedmiu dniach zagnieżdża się w błonie śluzowej ściany macicy. Właśnie na tym etapie tkanka tworząca łożysko zaczyna wytwarzać ludzką gonadotropinę kosmówkową, zwaną także hormonem hCG, niezbędną do prawidłowego rozwoju ciąży. Szybkie pojawienie się i szybki wzrost stężenia hormonu hCG w moczu sprawiają, że jest to doskonały wskaźnik do wczesnego potwierdzenia ciąży.

KTO KORZYSTA Z TESTU CIĄŻOWEGO?

Test ciążowy Bejbi płytkowy jest odpowiedni dla wszystkich kobiet, które chcą w prosty, szybki i bezpieczny sposób zweryfikować ciążę.

JAK DZIAŁA TEST CIĄŻOWY?

Test ciążowy Bejbi płytkowy to urządzenie immunochromatograficzne, które wykrywa hormon hCG w moczu poprzez specjalne sprzężone ze złotem przeciwciała monoklonalne zawarte w reaktywnym pasku.

KIEDY NALEŻY WYKONAĆ TEST CIĄŻOWY?

Test można przeprowadzić po 6-ciu dniach od momentu zapłodnienia, chociaż wskazane jest wykonanie go dopiero dzień po terminie spodziewanej miesiączki, o dowolnej porze dnia, zaleca się użycie pierwszego moczu rano (eliminując pierwszy strumień) jako bardziej skoncentrowanego.

CO ZAWIERA?

Kopertka foliowa zawierająca 1 test oraz zakraplacz
Instrukcja użytkowania wyrobu