Czarci Plaster rozgrzewający z kapsaicyną Konsumencki Lider Jakości 2022 Konsumencki Lider Jakości 2021 Dobra Marka
Plastry

Czarci Plaster - rozgrzewający plaster z kapsaicyną

Wskazania: rozgrzanie miejsc okolicy krzyżowo-lędźwiowej, karku, pleców, kolan

Działanie: Czarci Plaster wykazuje natychmiastowe działanie rozgrzewające oraz przynosi dużą ulgę zmęczonym mięśniom. Plaster daje uczucie rozluźnienia i odprężenia mięśni.

Sposób użycia: Czarci Plaster po zdjęciu warstwy ochronnej należy przykleić na czystą i suchą skórę. Jeśli pojawi się silne pieczenie należy natychmiast go usunąć. Nie pozostawiać na skórze dłużej niż 12 godzin. Ponownie na to samo miejsce Czarci Plaster można przyklejać po upływie 48 godzin.

Ważne: nie stosować na rany lub stany zapalne na skórze oraz w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Niewielkie, łagodne zaczerwienienia skóry jest naturalną reakcją i z reguły znika po upływie 48 godzin. Plaster pozostawiony na zbyt długi czas może powodować podrażnienia skóry. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Po zastosowaniu dokładnie umyć ręce. Nie stosować na noc. Nie dopuszczać do przegrzania miejsca aplikacji. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Chronić przed dostępem dzieci.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w oryginalnym szczelnie zamkniętym opakowaniu, chroniąc od światła. Nie stosować po terminie ważności umieszczonym na opakowaniu. Ten sam plaster nie nadaje się do ponownego użytku.

Skład: Glyceryl Rosinate, Rubber Latex, Zinc Oxide, Polisobutene, Paraffinum Liquidum, Menthol, Polyterpene, Methyl Salicylate, Bht, Lanolin, Camphor, Capsicum, Frutescens Resin

Dostępne opakowanie: opakowanie zawiera 50 plastrów pakowanych w oddzielne saszetki, 1 plaster o wielkości 12x18 cm

Rodzaj: kosmetyk

Plaster jest perforowany

Plaster wyłącznie do użytku zewnętrznego